Oczyszczacze powietrza w szkołach to podstawa!

Zanieczyszczenia powietrza takie jak pyły zawieszone pochodzące ze smogu, kurz, roztocza, alergeny, wirusy i bakterie, a także zarodniki pleśni i grzyby,  nie mogą pozytywnie wpływać na organizm człowieka, Szczególnie narażoną grupą są najmłodsi, a długotrwałe wdychanie zanieczyszczeń prowadzi do poważnych zagrożeń zdrowotnych.

Oczyszczacze powietrza marki Sharp wyeliminują zanieczyszczenia, także na dużych przestrzeniach i w dużym skupisku osób, jak np. w szkołach. Czy zastosowanie oczyszczacza powietrza w szkole jest zasadne i czym kierować się przy wyborze ?

Dlaczego szkoły powinny zaopatrzyć się w oczyszczacze powietrza?

Szkoła to duże skupisko osób znajdujących się naraz w klasach czy korytarzach szkolnych, takie miejsca to oczywiście  bardzo dobre środowisko dla rozwoju wirusów, bakterii a także zanieczyszczeń przenoszonych drogą powietrzną. Zanieczyszczenia negatywnie wpływają na zdrowie, ale również samopoczucie czy możliwości koncentracji. Młody organizm jest znacznie bardziej narażony na negatywny wpływ wspomnianych już zanieczyszczeń. Wśród dzieci i młodzieży jest również coraz więcej osób cierpiących na alergie, a jej objawy mogą być bardzo dokuczliwe. Z zanieczyszczeniami powietrza można poradzić sobie przy pomocy oczyszczaczy powietrza marki Sharp, które bez dużej ingerencji użytkownika pozwalają na skuteczną eliminację zanieczyszczeń. Wprowadzenie urządzeń do szkół czy np. przedszkoli jest zatem jak najbardziej zasadne i co najważniejsze bardzo skuteczne.

Oczyszczacz SHARP FP-J80EUW- dobry wybór do przestrzeni szkolnej

Dobrej klasy oczyszczacz powietrza marki Sharp nadawać się będzie także to tak specyficznego otoczenia jakim są przestrzenie szkolne. Oczyszczacz SHARP FP-J80EUW sprawdzi się zarówno w klasach, na korytarzu szkolnym, czy w świetlicy, wszędzie tam gdzie najwięcej czasu spędzają uczniowie. Ten model nadaje się do powierzchni nie przekraczających 62 m2, jeśli odpowiednio go dopasujemy pod tym kątem ,da najwyższe możliwe efekty filtracji. Co ważne oczyszczacz SHARP FP-J80EUW posiada blokadę rodzicielską, dzięki czemu nie ma obaw przed jego pracą w miejscach gdzie przebywają dzieci i młodzież. Pracuje na tyle cicho, że jego praca nie przeszkadza w codziennych czynnościach i nauce. Wieloetapowa filtracja, przy wykorzystaniu filtra HEPA, oraz jonizatora, sprawa, że efekty będą zaskakująco dobre. Jonizacja w technologii Plasmacluster ma udowodniony badaniami wpływ na koncentrację i samopoczucie. Większość oczyszczaczy powietrza marki Sharp może pochwalić się jedną z najdłuższych żywotności filtrów, dzięki czemu jego koszty eksploatacyjne znacznie się zmniejszają.

Oczyszczacz do szkoły warto czy nie warto?

Oczyszczacz powietrza dobrej klasy jak model oczyszczacz SHARP FP-J80EUW, świetnie sprawdzi się w przestrzeni szkolnej, eliminując negatywnie wpływające na młody organizm zanieczyszczenia znajdujące się w powietrzu. Dzieci i młodzież potrzebują najlepszych warunków do nauki, a oczyszczone, filtrowane powietrze jest elementem, który ma na to ogromny wpływ. Warto postawić na sprawdzone marki i zaawansowane urządzenia, aby uzyskać najlepsze efekty. Artykuł powstał we współpracy z GoodAIR.pl