Oczyszczacze powietrza do pomieszczeń typu open-space

Oczyszczacze powietrza to urządzenie nie tylko do użytku domowego, świetnie radzą sobie także na innych przestrzeniach w tym dużych przestrzeniach biurowych typu open space. Oczyszczanie powietrza jest bowiem nie tylko korzystne we własnym domu, ale także pozytywnie wpłynie na jakość pracy pracowników. W jaki sposób?

Czy zanieczyszczenie powietrza negatywnie wpływa na jakość pracy?

Powietrze w Polsce jest zanieczyszczone, to nie podlega żadnej dyskusji, nie bez powodu przecież zajmujemy niechlubne miejsca w czołówce najbardziej zanieczyszczonych miejsc w Europie. Zanieczyszczenia, które długotrwale wdychamy wraz z powietrzem niosą za sobą negatywne skutki, przyczyniają się do częstszych zachorowań, a także w sposób bardzo negatywny wpływają na koncentrację czy ogólne samopoczucie. Jeśli w pracy nasza koncentracja jest obniżona, z pewnością nie pracujemy efektywnie, dlatego jeśli znamy skuteczny sposób na jej podwyższenie, warto go wykorzystać jako element wsparcia i motywacji do pracy. Tani oczyszczacz powietrza z jonizacją powinien w dużej mierze przyczynić się do wyczuwalnie lepszego jakościowo powietrza co przełoży się bezpośrednio na samopoczucie a także koncentrację.

Tani oczyszczacz powietrza z jonizacją do biura typu open space

Niektórzy być może słusznie stwierdza, że urządzenie które jest stosunkowo tanie nie może być dobre, jednak w przypadku oczyszczaczy powietrza firmy Vestfrost, np, modelu doskonale nadającego się do dużych przestrzeni, jak oczyszczacz VESTFROST VP-A1S70WH, jest to jak najbardziej możliwe. Tani oczyszczacz powietrza, który zarazem będzie skuteczny przy pomocy najlepszych filtrów wyeliminuje szkodliwe zanieczyszczenia. W przypadku modelu oczyszczacz VESTFROST VP-A1S70WH zastosowano takie metody filtracji jak:

  • filtr wstępny
  • filtr węglowy
  • filtr HEPA
  • lampę UV-C LED
  • jonizator

Złożona filtracji pozwala na usuwanie z powietrza tak szkodliwych zanieczyszczeń jak pyły zawieszone PM 2.5 oraz PM10, wirusy, bakterie, grzyby, pleśń, alergeny, czy roztocza. Co ważne funkcja jonizacji jest nie tylko sprzyjająca osobom cierpiącym na alergie, ale także bardzo dobrze działa w pomieszczeniach gdzie pracuje dużo sprzętu biurowego, pozytywnie wpływa także na zmniejszenie osadzania się kurzu na różnych powierzchniach. Jonizowane powietrze jest także dużo bardziej świeże i rześkie, można je porównać do powietrza np. w lesie, gdzie nasze samopoczucie jest na pewno dużo lepsze niż w mieście. Stosując tani oczyszczacz powietrza z jonizacją, jak oczyszczacz VESTFROST VP-A1S70WH, dbamy o zdrowie swoje i swoich współpracowników.

Gdzie kupić tani oczyszczacz powietrza do pomieszczeń biurowych?

Oczyszczacz powietrza, który sprawdzi się w przestrzeni biurowej dostaniemy w profesjonalnych sklepach specjalizujących się w sprzedaży tego typu sprzętu. Duńska marka Vestfrost nie jest na tyle popularna, jednak urządzenia tej marki są bardzo skuteczne, funkcjonalne, bezpieczne i pozytywnie oceniane we wszelkich rankingach i testach tanich oczyszczaczy powietrza.

Artykuł powstał we współpracy z GoodAIR.pl