Integracja systemów hotelowych

System Ilumioapp – oprogramowanie dla hoteli, to system ułatwiający pracę zarówno obsłudze hotelowej, jak i umilający i ułatwiający pobyt hotelowym gościom. Proponowane rozwiązanie, zapewnia integrację systemów hotelowych.

Pozwala na prostą komunikację nawet z poziomu hotelowego telewizora. Przy pomocy pilota, za pośrednictwem telewizora można skorzystać z usługi VOD, gier, aplikacji, czy sterować całą automatyką w pokoju (rolety, światło). To nie wszystko. Można także skorzystać z innych usług proponowanych przez hotel, takich jak SPA, hotelowe zakupy, czy rezerwacja stolika w restauracji, albo zamówić obsługę hotelową.

Integracje systemów hotelowych nie tylko umilają i ułatwiają pobyt gościom, ale są skutecznym narzędziem dla pracowników i managerów zatrudnianych przez hotele. Skracają i znacznie ułatwiają im pracę. System kontroli dostępu w hotelu pozwala na stałe monitorowanie przepływu gości, rezerwacji, zamówień do realizacji, oraz na wysyłanie wiadomości i potwierdzeń. Natomiast klientom sprawne meldowanie się i wymeldowanie z hotelu za pomocą aplikacji, bez stania w kolejce. Ilumioapp – oprogramowanie dla hoteli, ułatwia też działania marketingowe. Za pomocą tego nowoczesnego systemu można również stworzyć kampanię reklamową i w prosty sposób dotrzeć do grupy docelowej, co znacznie zwiększy sprzedaż proponowanych usług.

Nieocenionym narzędziem oprogramowania, jest też możliwość przeprowadzania ankiet wśród gości hotelowych dotyczących ich pobytu. To znacznie usprawnia późniejsze prace w zakresie obsługi i marketingu. Wiemy co podobało się naszym klientom, a co ewentualnie chcieliby zmienić w przyszłości. Funkcjonalność systemu cały czas się rozwija. Wszystko po to żeby obsługa przebiegała jeszcze sprawniej, a goście byli usatysfakcjonowani dostając usługi na najwyższym poziomie. Nowoczesne technologie takie jak Ilumioapp to narzędzia przyszłości i lider na rynku rozwiązań Integracji systemów hotelowych. Zadowoleni goście to priorytet, a o priorytety należy dbać właściwe. W tym bezdyskusyjnie, nieocenione jest dedykowane oprogramowanie.

Dodaj komentarz