Warsztaty szkoleniowe EVER dla projektantów, instalatorów i informatyków

EVER, największy polski producent systemów zasilania gwarantowanego UPS, zaprasza na praktyczne i nowoczesne warsztaty szkoleniowe, które odbędą się 12 maja 2015 (najbliższy termin) oraz 30 czerwca 2015 (kolejny termin) w siedzibie firmy, w Swarzędzu. Warsztaty szkoleniowe EVER pozwolą uczestnikom poszerzyć i zaktualizować wiedzę z zakresu zasilania gwarantowanego oraz sprawnie poruszać się w branży.

DLA KOGO
Warsztaty EVER polecamy projektantom, informatykom, inżynierom, właścicielom i pracownikom firm informatycznych, kierownikom projektów, a także generalnym wykonawcom. Rekomendujemy szczególnie wszystkim, którzy w swojej pracy wykorzystują lub oferują urządzenia zasilania awaryjnego UPS.
PROGRAM
Program warsztatu obejmie część teoretyczną i praktyczną. Uczestnicy zapoznają się z procesem instalacji UPS (w tym trójfazowe UPS EVER), poznają oprogramowanie monitorująco-zarządzające PowerSoft Professional oraz praktycznie funkcjonalności w dziale Badań i Rozwoju firmy EVER. Uczestnikom przedstawiony będzie przegląd produktów producenta i ich funkcjonalności oraz korzyści ich zastosowania.
REJESTRACJA
Udział w warsztacie jest bezpłatny. Aby wziąć udział w warsztacie należy wypełnić elektroniczny formularz zgłoszenia dostępny na stronie internetowej www.ever.eu/szkolenia. Liczba miejsc na warsztat jest ograniczona. Liczy się kolejność zgłoszeń.

Dodaj komentarz